● ECOFIN 2022: Budujeme vzťahy v rámci kapitálových trhov v CEE

ECOFIN 2022: Budujeme vzťahy v rámci kapitálových trhov v CEE

ZDIEĽAŤ

S hrdosťou oznamujeme našu účasť ako oficiálny hlavný partner podujatia na konferencii ECOFIN 2022, ktorá sa konala 27. júna v Hoteli Devín v Bratislave.

Naším zámerom bolo získať širší pohľad na kapitálové trhy a private equity sektor v stredoeurópskom regióne, budovať nové partnerstvá s lídrami na trhu, ako aj podporiť slovenské firmy a miestne samosprávy pri získavaní finančných prostriedkov, mobilizácii kapitálu a podpore regionálneho rozvoja.

Kľúčovým prvkom konferencie bola aj možnosť nadviazania obchodných kontaktov medzi ukrajinskými podnikmi a slovenskými a európskymi podnikateľskými komunitami. Táto iniciatíva zdôrazňuje presvedčenie organizátorov, že skutočná pomoc Ukrajine môže byť dosiahnutá iba prostredníctvom robustného zapojenia súkromného sektora a spolupráce.

O konferencii ECOFIN

Konferencia ECOFIN sa každoročne zameriava na urýchlenie budovania kapacít slovenských firiem a miestnych samospráv pri využívaní splatných finančných nástrojov. Podujatie slúži ako dôležitá platforma pre diskusie a poznatky o financovaní projektov v rozpätí od 1 do 50 miliónov eur, s výnimkou start-upov.

ZDIEĽAŤ

Odoberajte náš newsletter

V prípade záujmu o odber našich článkov, publikácií a noviniek, nám zanechajte svoju e-mailovú adresu.    Prečítal som si a súhlasím s Podmienkami používania a s Ochranou osobných údajov.*