● Stonebridge Capital otvoril novú kapitolu v podpore športu ako hlavný partner Pulitzer Cup 2022

Stonebridge Capital otvoril novú kapitolu v podpore športu ako hlavný partner Pulitzer Cup 2022

ZDIEĽAŤ

Stonebridge Capital s hrdosťou oznamuje, že sa stal oficiálnym partnerom 4. ročníka tenisového turnaja novinárov a médií Pulitzer Cup 2022. Vďaka oficiálnemu partnerstvu s týmto medzinárodným turnajom, ktorý patrí medzi najprestížnejšie tenisové turnaje svojho druhu v rámci krajín V4, sme prvýkrát aktívne prenikli do oblasti športu.

Pulitzer Cup 2022 sa konal 17.-19. júna na kurtoch tenisového klubu Tenisia v Banskej Bystrici, kde má turnaj už štvorročnú tradíciu. Novinári a hostia medzi sebou privítali bývalého 24. hráča sveta Martina Kližana, ako aj hokejových reprezentantov Ivana Ďatelinku, Tomáša Matouška a Tomáša Ziga. Podujatia sa zúčastnil aj CEO Stonebridge Capital Martin Pitoňák, aby osobne vyjadril podporu osobnostiam slovenskej žurnalistiky, ktorí v turnaji súťažili, a tiež organizátorom z Tomorrow Agency.

S tenisom nás spájajú spoločné hodnoty

„Pulitzer Cup je spomedzi medzinárodných tenisových turnajov unikátom v zmysle prepojenia športu, žurnalistiky a médií. Sme hrdí na to, že sme podporou turnaja zahájili náš historický vstup do športového sponzorstva na Slovensku. V našom úsilí s tenisom a všeobecne športom zdieľame veľa spoločných hodnôt, vďaka ktorým dokážeme konzistentne dosiahnuť čo najlepšie výsledky, ale aj flexibilne a strategicky reagovať v situáciách, kedy len húževnatosť a talent na dobrý výkon nestačia. Pulitzer Cup vytvára výnimočné prostredie pre budovanie komunity ľudí, ktorí sa napriek rozličnému profesnému zázemiu dokážu prostredníctvom športu spojiť a vzájomne sa inšpirovať v odhodlanosti, vytrvalosti a vášni, ktoré sú základom v ich povolaní,“, hovorí Martin Pitoňák, CEO Stonebridge Capital.

Turnaja sa súťažne zúčastnilo 48 novinárov a podujatie navštívili desiatky významných hostí zo sveta športu a médií. Partnerstvo Stonebridge Capital s Pulitzer Cupom významne podčiarkuje našu víziu a dlhodobý záväzok podporovať aktivity doma na Slovensku a premieňať zhodnotený kapitál na skutočné hodnoty.

ZDIEĽAŤ

Odoberajte náš newsletter

V prípade záujmu o odber našich článkov, publikácií a noviniek, nám zanechajte svoju e-mailovú adresu.    Prečítal som si a súhlasím s Podmienkami používania a s Ochranou osobných údajov.*