● Zúčastnili sme sa na MENA Business Expo 2020 v Dubaji

Zúčastnili sme sa na MENA Business Expo 2020 v Dubaji

ZDIEĽAŤ

Začiatkom decembra sme sa zúčastnili na prestížnom medzinárodnom podujatí MENA Business Expo 2020 v Dubaji. Desiatky spoločností z rôznych odvetví z celého sveta mali príležitosť odprezentovať svoje nápady, vytvoriť spoluprácu s medzinárodnými partnermi a vzájomne sa inšpirovať v inováciách.

MENA Business Expo 2020 je virtuálna výstava, ktorú organizuje spoločnosť Luxury World Key Group so sídlom v Dubaji a jej cieľom je spájať podnikateľov z celého sveta. S podporou súkromnej kancelárie šejka Ahmeda Bin Faisala Al Qassimiho sa na podujatí, ktoré sa uskutočnilo 7. – 9. decembra, stretli vedúci predstavitelia podnikov, start-upy a investori, aby sa vzájomne inšpirovali v riešeniach nových podnikateľských výziev.

„Na MENA Business Expo 2020 majú stovky start-upov príležitosť stretnúť sa s investormi, existujúce podniky rozvinúť medzinárodné vzťahy alebo spoznať nového obchodného partnera. Toto virtuálne podujatie dáva svojim účastníkom jedinečnú príležitosť popasovať sa s rýchlo sa meniacim podnikateľským prostredím a dostať sa na novú úroveň z hľadiska obmedzenej mobility,“ povedal Timur Kudratov, generálny riaditeľ LWK Group a zakladateľ MENA Business Expo 2020.

Výstava MENA Business Expo bola inšpirovaná úspechom online konferencie BizzMatcher, ktorá sa konala začiatkom roka a ukázala sa ako mimoriadne efektívna, o čom svedčí množstvo pozitívnych recenzií zo Spojených arabských emirátov, Saudskej Arábie, Afriky a krajín Rady Perzského zálivu.

Počas svojich trojdňových aktivít výstava organizovala zoom konferencie s obchodnými lídrami krajín regiónu MENA, čím účastníkom poskytla príležitosť priamo komunikovať so zástupcami tých oblastí podnikania, ktoré ich zaujímajú.

Luxury World Key Group je medzinárodná značka, ktorá od roku 2006 ponúka popredné služby concierge a manažment životného štýlu jednotlivcom a korporáciám, so sídlom v Dubaji so zastúpeniami v Londýne, Hong Kongu a Moskve.

ZDIEĽAŤ

Odoberajte náš newsletter

V prípade záujmu o odber našich článkov, publikácií a noviniek, nám zanechajte svoju e-mailovú adresu.    Prečítal som si a súhlasím s Podmienkami používania a s Ochranou osobných údajov.*